Zaktualizowane karty ocen – więcej możliwości dla rekrutera

Koledzy, chcemy Wam powiedzieć o kolejnej znaczącej aktualizacji systemu do rekrutacji pracowników CleverStaff w 2022 roku – zaktualizowanych i ulepszonych kartach ocen.

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo tym zmianom.

Więc:

  • Wygląd zewnętrzny kart.Dokonaliśmy zmian w wyglądzie kart, aby ułatwić Wam orientowanie się w przypadku dużej ilości ocen, a także zastąpiliśmy wizualne wyświetlanie oceny na liczbowe – dla wygody porównywania kandydatów ze sobą.

  • Kształtowanie oceny.Wcześniej ogólna ocena karty była ustalana przez samych użytkowników, a oceny na podstawie kryteriów nie miały na nią wpływu. Zdecydowaliśmy, że to było nieprawidłowe, więc teraz ogólna ocena jest obliczana jako średnia wszystkich kryteriów w karcie.
  • Komentarze pod kryteriami.Ponadto, oprócz komentarza ogólnego, można teraz zostawić odrębny komentarz pod każdym z kryteriów.

  • Do 3 kart – dla jednego wakatu.Wcześniej do wakatu można było dodać tylko jedną kartę oceny, a w przypadku jej wymiany usuwane były już przypisane na niej oceny. Ale teraz można dołączyć do 3 kart dla jednego wakatu, a przy wymianie karty oceny nie są usuwane.

  • Poprzednie oceny są zachowywane – nie trzeba się o to martwić. Zamieniamy ich ocenę na nowy format liczbowy. Łączna ocena w nich będzie oparta na poprzedniej łącznej ocenie. Zostanie ona ponownie obliczona przy użyciu nowej formuły tylko wtedy, gdy jest edytowana. 
  • Wyszukiwanie zaawansowane kandydatów. Dzięki niemu możesz teraz znaleźć wszystkich kandydatów, którzy zostali ocenieni zgodnie z wybraną przez Pana / Pani kartą oceny.

Chcielibyśmy również poinformować, że w przyszłości planujemy dodać wyświetlanie ocen w naszym Konstruktorze raportów oraz w przesyłaniu danych kandydatów do Excela.

Mamy nadzieję, że nasza aktualizacja dotycząca kart ocen będzie dla Was przydatna!

Życzymy Państwu efektywnej pracy z CleverStaff!