Nowość w CleverStaff – panel z kluczowymi głównymi wskaźnikami

Deweloperzy CleverStaff kontynuują wdrażanie funkcji ułatwiających i udoskonalających proces pracy. Tak więc, wśród najnowszych interesujących aktualizacji w systemie rekrutacyjnym jest pojawienie się nowej zakładki „Monitoring” w sekcji „Organizer”. W tej zakładce można zobaczyć panel (dashboard) z podsumowaniem głównych wskaźników pracy.

Na górze znajduje się blok, który pokazuje aktualny stan zadań – w momencie tworzenia raportu. Tam można zobaczyć bieżącą liczbę ofert pracy w statusach „Otwarta” i „W trakcie”. W drugim bloku – średni czas zamykania ofert pracy przez cały czas. W trzecim bloku jest podana liczba wywiadów, które są zaplanowane na przyszłość dla wszystkich użytkowników na Twoim koncie.

Na dole znajdują się wskaźniki, do których można zastosować filtr czasowy i filtr według ofert pracy.

  • Offer accepted ratio (stosunek zaakceptowanych ofert) – ten wskaźnik oblicza współczynnik wysłanych ofert w stosunku do przyjętych ofert. W obliczeniach uwzględnia się liczbę transferów na etap „Oferta wysłana” i „Oferta zaakceptowana”.
  • Time to hire (czas do zatrudnienia) – wskaźnik pokazujący, ile czasu upłynęło od momentu, kiedy stworzono ofertę pracy do rozpoczęcia pracy przez kandydata.
  • Time to fill (czas do wypełnienia) – wskaźnik informujący, ile czasu upłynęło od momentu, kiedy oferta pracy została stworzona do zaakceptowania oferty przez kandydata.
  • Interview to hire ratio  (stosunek liczby wywiadów do liczby zatrudnień) – ten wskaźnik oblicza stosunek liczby przeprowadzonych wywiadów do wysłanej oferty.

Nasz dashboard będzie się rozwijać – z czasem planujemy dodawać nowe elementy. Obserwuj nasze aktualizacje i pracuj z przyjemnością!