Integracja z Microsoft Teams: nowe możliwości rozmów kwalifikacyjnych online

Kochani, znów mamy dla was dobre wieści! Od teraz nasze oprogramowanie zintegrowane jest z Microsoft Teams/Skype. Z funkcji tej można korzystać podczas przeprowadzania online rozmów z kandydatami.

Wszystko, czego potrzebujecie, to zintegrować kalendarz Microsoftu w sekcji “Organizator”. Dzięki temu będziecie mogli tworzyć spotkania online Microsoft Teams/Skype, podczas przenoszenia kandydata do etapu rozmowy (gdzie możecie teraz tworzyć spotkania Google Meet).

Microsoft Teams jest dostępny tylko dla kont korporacyjnych Microsoftu (jest to ograniczenie samego Microsoftu), dla zwykłych kont dostępny jest jedynie Skype. Dzięki integracji kalendarza Microsoftu, określamy możliwości waszego konta i  oferujemy właśnie tą funkcję. Jeśli używacie konta korporacyjnego, upewnijcie się, że jego administrator w waszym środowisku Microsoftu zezwala na tworzenie Teamsów w innych usługach. Jeśli nadal jest to zabronione, wykryjemy to i was o tym poinformujemy. 

Dodaliśmy również dwie nowe pola dla Microsoft Teams/Skype i dla Google Meet: czas trwania spotkania oraz nazwa wydarzenia znajdują się w kalendarzu. Teraz będziecie mieli możliwość edycji tych pól na etapie tworzenia spotkania.

Życzymy przyjemnej i efektywnej pracy!