Управління персональними даними кандидата в CleverStaff

Після введення Євросоюзом нових правил щодо захисту персональної інформації своїх громадян (GDPR) фахівці, чия робота пов’язана зі збором, зберіганням і використанням особистих даних, зіткнулися з необхідністю здійснювати масу додаткових дій, щоб відповідати вимогам постанови. Це сильно ускладнює процеси взаємодії з даними, адже навіть на зберігання у вашій базі чужих ПІБ і контактної інформації потрібно однозначну згоду їх володарів.

Ми в CleverStaff оперативно вирішили проблему комунікацій з кандидатами і іншими суб’єктами даних, автоматизувавши процес запиту дозволу на обробку їх персональних даних і подальші дії з даними за результатами запиту. Всі необхідні параметри для цього вже додано в систему – залишилося лише натиснути на пару кнопок.

Дивіться, як це працює:

Якщо ви додали кандидата в базу, йому автоматично присвоюється «Статус дозволу на обробку персональних даних не визначений».
Статус дозволу не визначений
Для того щоб запросити дозвіл на обробку персональних даних, клікніть на кнопку «Відправити електронний лист кандидату із запитом дозволу використовувати його персональні дані». Перевірте наявність email-адрес і підтвердіть відправку, натиснувши на кнопку «Відправити».
надіслати листа
Для вашої зручності при зборі відгуків через зовнішню сторінку вакансії система автоматично запитує згоду кандидата.
Виглядає це так:
відгук з стр
Якщо кандидат не дав згоду на обробку його персональних даних, виберіть статус «Цей кандидат заборонив використовувати його персональні дані». Відповідно до закону, якщо дозвіл від кандидата ніхто не почув, ви зобов’язані видалити кандидата з вашої бази. Для цього встановіть статус «Видалити кандидата, дозвіл не отримано або неможливо отримати», і система запропонує безповоротне видалення його з системи.
видалити кандидата
Якщо ви вже отримали дозвіл від кандидата на обробку його персональних даних, відзначте це в профілі кандидата, натиснувши на кнопку «Змінити статус, бо дозвіл отримано».
отримано дозвіл
Ваші друзі з CleverStaff

0

Коментарі