Інтеграція з CV-Online і поліпшення юзабіліті

Друзі, раді повідомити вам про чергову порцію потрібних і корисних оновлень CleverStaff, які вийшли в липні!

Цього разу ми розширюємо географію по інтеграції на Прибалтику і покращуємо юзабіліті нашої системи, – тепер наші клієнти можуть більше;)

1. Інтеграція з CV-Online – розширюємо кордони! Наше розширення для браузера тепер підтримує латвійський сайт пошуку роботи: www.cv.lv

1

2. Тепер користувачам можна змінювати роль з «Hiring manager» на будь-яку іншу.

2

3. Ще одне доопрацювання торкнулося персонального профілю користувача.

У нас було багато запитів в техпідтримку на зміну свого імені, – тепер кожен користувач може самостійно змінити собі ім’я в системі CleverStaff.

3

4. Додане посилання на налаштування повідомлень в листах від CleverStaff.

4

5. Як і обіцяли, ми продовжуємо розширювати функціональність зі створення завдань. Раніше ми додали можливість створювати завдання на замовників, тепер для кожного завдання можна вибрати тип: звичайне завдання, дзвінок або зустріч. Бонус для наших клієнтів: ми вдосконалили дизайн вікна завдання.

5

6. За численними заявками була додана кнопка видалення запрошених користувачів. Натискання на поштову скриньку запрошеного користувача відкриває вікно, в якому можна видалити запрошення до вашого аккаунту CleverStaff.

6

7. За запитом користувачів: натискання на коліщатко комп’ютерної мишки з курсором на переліку кандидатів відкриває сторінку кандидата в новій вкладці.

Ми все ще розігріваємося – далі буде цікавіше!

Команда CleverStaff

Сподобався цей допис? Поділіться з друзями:
x
На сайт CleverStaff