Важливі зміни в структурі тарифних планів CleverStaff

CleverStaff Prices and tariffs

Друзі!

З 18 червня 2018 року в нашій системі для автоматизації рекрутингу змінюється структура тарифів. Тепер їх буде три: Стандарт, Корпоративний і Преміум. Як і раніше, тарифні плани Корпоративний та Преміум зберігають індивідуальні умови оплати і обслуговування, включаючи необхідні доопрацювання. Стандарт – це нова назва нашого найпопулярнішого тарифного плану Команда. Його опції, умови і розмір плати за використання не змінюються.

Безкоштовний тариф для одного рекрутера з 18.06.2018 скасовано. Ми прийшли до такого рішення, оскільки бачимо, що “урізаний” набір функцій на free-тарифі не дозволяє користувачам автоматизувати рекрутинг в повному обсязі, тим самим обмежуючи їх у професійному розвитку. Ми хочемо надавати всім нашим клієнтам сервіс, зручність і якість якого не викликає сумнівів, а це можливо тільки на умовах платного використання повнофункціональної системи.

Обслуговування існуючих користувачів на free-тарифі буде тривати ще півроку – до 18 грудня 2018 року включно. За цей час можна буде перейти на тариф Стандарт (або інший) зі збереженням всіх даних, налаштувань та історії дій в системі, а також значним збільшенням функціональних можливостей.

Так, в аккаунт можна буде додавати нових користувачів і управляти їх ролями в системі. На тарифі Стандарт доступні інструменти аналітики: “Воронка рекрутингу” і п’ять видів звітів по вакансіях і процесу рекрутингу, які дозволяють оцінювати продуктивність своїх методів роботи і впливати на неї в позитивну сторону. Крім того, при мінімальній з усіх тарифів вартості, Стандарт надає користувачам важливі функції для автоматизації процесу підбору: експорт бази, налаштування шаблонів листів кандидатам та інші опції.

Користувачам безкоштовного тарифу CleverStaff, які не планують продовжити роботу на одному з платних тарифів, слід до 18.12.2018 перенести важливі дані зі своїх акаунтів в інше місце зберігання, щоб не втратити їх. Всі безкоштовні акаунти “1 Рекрутер” після 18 грудня буде заморожено. Вивільнені в результаті скасування безкоштовного тарифу ресурси ми направимо на подальший розвиток корисних функцій нашої системи.

Дякуємо за розуміння! Разом зробимо рекрутинг краще!


Команда CleverStaff

Сподобався цей допис? Поділіться з друзями:
x
На сайт CleverStaff