Voithos AI – новий інтелектуальний помічник у CleverStaff!

Друзі, колеги, маємо прекрасну новину для вас!

Ми  створили інтелектуального помічника в CleverStaff – Voithos AI 🤓 Наразі проводиться фінальне тестування.

Voithos AI починає допомагати правильно діставати інформацію з файлів резюме, які ви додаєте вручну, за допомогою плагіна, завантажуєте через архів резюме, зберігаєте з відгуків або з інтегрованої пошти.

Це дуже зручне вдосконалення, адже раніше, як ви знаєте, з файлів резюме у відповідні поля додавалась лише базова інформація – ПІБ, контакти, дата народження, посада тощо. Своєю чергою, досвід роботи, навички, освіта – це все зберігалось у блоці “Опис”. Зараз же, крім покращення якості і коректності зберігання, цю інформацію ми будемо додавати у відповідні блоки і поля у профілі кандидата.

Просимо звернути увагу, що оновлення даних за допомогою Voithos AI відбувається не моментально, а через деякий час вже після створення профілю кандидата. Про оновлення ми додатково повідомимо відповідним записом в історії дій кандидата та повідомленням у “Дзвіночку” 🔔

Тепер з Voithos AI автопідбір кандидатів буде працювати ще краще, якщо ви якісно заповнили вимоги по вакансії – у чому потрібен досвід, скільки років тощо.

І – так, ми все ще тестуємо Voithos AI, і ще не всі наші клієнти встигли предметно познайомитися з оновленням.

Детальніше про роботу Voithos AI ви можете дізнатись, звернувшись до нашої техпідтримки, або відправивши запит на демо.

Ми продовжуємо роботу над нашим AI помічником і збільшувати його корисність для рекрутерів 💪