HR-вечірка в стилі CleverStaff: нетворкінг, подарунки і секретні розробки

CleverHR Party

Вчора, 16 травня, на честь 4-річчя створення нашого сервісу для рекрутингу ми влаштували CleverHR Party! Ми покликали наших користувачів і команду CleverStaff в 1991 Civic Tech Center в центрі Києва, щоб, розглядаючи вечірнє місто, приємно провести час і обговорити пріоритети в подальшому розвитку системи.

Познайомитися з нашою командою і поділитися ідеями щодо поліпшення платформи прийшли фахівці з управління персоналом більш ніж з 20 компаній. Найцінніші ідеї, які набрали більшість голосів, будуть обов’язково враховані в доробках. Які – знають ті, хто вчора взяв участь в їх обговоренні;) 

Рекрутери, зазирнувши до нас ввечері після трудового дня, отримали можливість предметно обговорити «наболілі» питання з нашим Project Manager, тестувальниками і техпідтримкою. Дещо вдалося вирішити на місці, деякі зауваження включені в найближчі плани. Не обійшлося без инсайтів для обох сторін :)

Брейншторм за участю колективного розуму визначив вектор розвитку сервісу на кілька місяців вперед. Дуже порадувала підготовленість користувачів, які буквально зачитували списки з пропозицій. Ми надихнулися реалізувати найпопулярніші побажання :)


Команда CleverStaff

 

HR-вечірка в стилі CleverStaff: нетворкінг, подарунки і секретні розробки
Rate this post

Сподобався цей допис? Поділіться з друзями:
x
На сайт CleverStaff