Як зайти на Linkedin

4 серпня 2016 року відбулася подія, яка створила проблеми для російського бізнесу. Роскомнадзор видав постанову про припинення доступу до соцмережі в РФ, у зв’язку з рішенням Мосміськсуду. З того часу LinkedIn заблокований на території Російської Федерації. Складно відмовитися від джерела ділових контактів, особливо якщо компанія веде бізнес за кордоном. Тому користувачам довелося шукати способи обходу блокування. На щастя, вдалося знайти ряд простих способів потрапити на сайт. Отже, чому LinkedIn не працює в Росії і як це виправити.

linkedin вхід

Чому заблокували LinkedIn?

LinkedIn – популярна соціальна мережа для бізнесу. Нею користуються 500 мільйонів людей в 200 країнах світу. Її популярність обумовлена ​​специфікою – з Лінкедін простіше знайти ділові контакти, які допоможуть знайти цінного співробітника або бізнес-партнера. Соцмережею користуються як невеликі компанії, так і гіганти в своїх галузях: Google, Apple, Tesla і т.д.

Спробуємо розібратися, чому заблокували LinkedIn, і як розвивалися події. У 2016 році в Росії прийняли закон про зберігання персональних даних. Відповідно до його положень, все зарубіжні сайти і компанії зобов’язані зберігати персональні дані користувачі на серверах, розташованих в РФ. Ряд компаній відмовилися це робити, і потрапили в немилість до Роскомнадзор. У їх числі опинився і Лінкедін.

Влітку 2016 Роскомнадзор звернувся з позовом проти соціальної мережі в Таганський районний суд. Позовна заява була задоволена, і орган правосуддя зобов’язав Лінкедін перенести призначену для користувача інформацію росіян в РФ, а невиконання рішення суду призведе до блокування роботи ресурсу на території країни. Представництво соцмережі в Росії оскаржило рішення Таганського райсуду в Мосміськсуді, і отримало відмову.

Після виграшу судів, Роскомнадзор закрив доступ до LinkedIn, блокування ресурсу продовжиться, поки соцмережа не виконає вимоги регулятора. У компанії не планують погоджуватися з названими умовами, і ось уже 3 роки користувачі змушені поміркувати над деякими питаннями, як зайти в LinkedIn. Користувачі вирішили це питання оперативно, і розробили значну кількість варіантів. Кожен зможе вибрати зручне рішення.

linkedin як зайти

Як зайти в Лінкедін: найефективніші способи

Отже, як зайти в Лінкедін? Простий варіант – спробувати виконати в LinkedIn вхід по захищеному протоколу https. При блокуванні порталу був закритий доступ до наступними адресами:

 • linkedin.com
 • http://www.linkedin.com

А ось доступ по https у відомстві, по всій видимості, перекрити забули. І у деяких користувачів виходить потрапити на сайт таким чином. Не допомогло? Є альтернативні варіанти. Поговоримо про них докладніше.

Linkedin: як зайти через браузер

Отже, вам терміново потрібно потрапити на LinkedIn, як зайти на сайт без установки додаткових розширень? У браузерах є власні VPN-сервіси, які налаштовуються для обходу будь-яких банів. В тому числі:

 • Opera. Власний VPN зробив браузер популярним. Перед тим як зайти в LinkedIn, активуйте режим Turbo, і поставити галочку напроти пункту EnableVPN. Використовуючи цю функцію, користувач отримує можливість приховати рекламу і трекери.
 • Яндекс.браузер. Після бана сервісів Яндекса і Вконтакте в Україні, компанія випустила розширення Yandex.Access, що дозволяє отримати доступ і до Лінкедін, вхід можливий без додаткових налаштувань.
 • Tor. Найвідоміший браузер з функціями анонімності. Мільйони точок шифрування забезпечують швидкісний доступ до заблокованих сайтів. Тор дозволяє відкрити сайт і приховати трафік від спостереження. Налаштовано автоматично, змінювати базові параметри не рекомендується.

Вищеописані браузери вам не підходять, якщо ви не хочете змінювати свій звичний Chrome, Firefox, Safari. Відповідь на питання, як обійти блокування LinkedIn, буде іншим. Детальніше про це далі.

linkedin заблокований

Як обійти блокування LinkedIn за допомогою сторонніх розширень?

Як зайти в LinkedIn, якщо ви користуєтеся Google Chrome? Вам допоможуть сторонні VPN-сервіси. Будьте обережні з програмами і розширеннями, шифр трафік. Не довіряйте маловідомим додатків. Вони можуть вкрасти персональні дані, і продати інформацію зловмисникам. У LinkedIn увійти краще використовуючи перевірені VPN, наприклад:

 • ZenMate – безкоштовний ВПН, підтримуваний всіма браузерами (немає підтримки лише Internet Explorer). Доступний без реєстрації, але швидкість низька. Увійдіть перед використанням. Є і платна версія.
 • Hola. VPN-сервіс з безоплатною та платною версіями. Перевірене розширення, що не збирає інформацію користувача, тому додаток вибирають мільйони користувачів.
 • Anonymox – популярний в Росії сервіс. Забезпечує високу швидкість з’єднання. З цим VPN LinkedIn відкривається швидко і працює без проблем.
 • BrowSec – ще один спосіб вирішення проблеми доступу до сервісу. Єдиний мінус полягає в обмеженій підтримці браузерів. Використовувати BrowSec можна в Chrome, Firefox і Opera.

Також відповіддю на питання, як відкрити LinkedIn, є і TunnelBear. Але на відміну від попередніх ВПН, тут кількість безкоштовного трафіку обмежена і по закінченню тріалу доведеться заплатити. Але Безкоштовні VPN грішать повільністю. TunnelBear вважається найефективнішим. Він забезпечує високу швидкість і з його допомогою можна відкрити всі що завгодно. Сервіс платний, оскільки для проходження трафіку користувачі надають свої адреси в добровільному порядку і отримують за це гроші.

як зайти в лінкедін

Як відкрити LinkedIn через анонімайзер

Ще одне рішення задачі – анонимайзер, LinkedIn відкривається і через інші сайти в інтернеті. Трафік повністю прихований і зашифрований, адже він проходить через кілька сотень серверів, і відстежити його неможливо. Найпопулярнішими є такі сайти:

 • Ninjacloak;
 • HideMe;
 • Hidemyass.

Рекомендуємо користуватися саме цими трьома порталами – вони зарекомендували себе, як надійні сервіси, які не збирають призначену для користувача інформацію.

Однак анонимайзер – це досить сумнівне рішення проблеми. Справа в тому, що швидкість на таких сайтах дуже низька, сторінки вантажаться дуже довго. Тому якщо вам потрібен LinkedIn, VPN стане кращим рішенням, а анонімайзери залиште на крайній випадок.

Обійти блокування LinkedIn з KUKU.io

Користувач не завжди потребує вході на Лінкедін. Якщо потрібно публікація поста, можна обійтися і без цього. Досить підключитися до kuku.io. Цей сервіс дозволяє дистанційно керувати акаунтами в різних соцмережах і публікувати пости без входу. Підключивши облікові записи до KUKU, юзер заливає пости одночасно на всіх ресурсах, без необхідності входу в кожен з них. Якщо вам потрібно просто залишити запис, KUKU стане хорошим рішенням.

Резюме: блокування LinkedIn – не проблема

У Росії налічується близько 2.6 млн користувачів соціальної мережі. Найбільш точно про ситуацію висловився відомий блогер Ілля Варламов. За його словами, після подібних дій з боку Роскомнадзора ще 2.6 млн користувачів навчаться користуватися сервісами, що приховують трафік користувачів, і це дійсно так.

Способів обходу блокування LinkedIn предостатньо. Виберіть кращий для себе метод, і знову отримаєте можливість користуватися соціальною мережею, не дивлячись на всі спроби державних відомств закрити доступ.

Сподобався цей допис? Поділіться з друзями:
x
На сайт CleverStaff