FriendWork або CleverStaff – порівняння систем для підбору персоналу

compare-cleverstaff-vs-friendwork

Вибір системи для рекрутингу – це питання важливе і відповідальне, яке вимагає аналізу, адже від швидкості роботи HR залежить дуже багато чого в компанії. 

Якщо ви стали ловити себе на думці, що робота в Excel і інші «стародавні» методи ведення баз вимагають занадто багато часу або обрана CRM-система для рекрутингу не вирішує ваші завдання, а до їх розробники не достукатися, – настав час змін!

Друзі, ми відкриваємо нову рубрику «Порівняння систем для підбору персоналу», щоб підштовхнути вас від думки «треба щось міняти» до реальних дій. Ви зможете проаналізувати ринок і прискорити процес автоматизації, порівняти звичний вам HR-софт з альтернативними рішеннями і зрозуміти, чи дійсно він настільки хороший. Або пора вже щось міняти?

Наша нова рубрика вам в цьому допоможе. Ми порівняли функції двох великих систем для рекрутингу, необхідні для ефективної роботи HR-фахівця: CleverStaff та FriendWorkЧому варто вибрати CleverStaff?

Кожен рекрутер в процесі прийняття рішень стикається з двома основними проблемами:

1. Керівництво не усвідомлює важливість роботи з єдиною системою для підбору персоналу.

(Про те, як «уламати» менеджмент купити софт для рекрутингу, ми вже розповідали.)

2. Переконання, що немає часу міняти інструменти, потрібно працювати тут і зараз.

Час – наш найцінніший ресурс. Найчастіше саме його нам не вистачає. Уявіть собі день рекрутера: потрібно обробити величезну кількість даних, провести кілька співбесід, узгодити кандидатів із замовником і т.д. Як при цьому нічого не забути і все встигнути? І ось ви крутитесь як білка в колесі, з думками про те, що потрібно щось змінювати, але часу на зміни теж немає. З кожним днем ​​рутина затягує вас все більше :(

Задумайтесь, наскільки ви зможете збільшити свою ефективність за допомогою системи для рекрутингу, скільки рутинної роботи зникне, – і дійте!

Рекомендуємо вам прямо зараз зареєструватися в нашій системі, щоб самостійно досліджувати можливості і функции CleverStaff ATS протягом безкоштовного 7-денного тестового періоду. Так ви отримаєте найповнішу і достовірну інформацію. Також можливо запросити детальну демонстрацію роботи сервісу по Skype, – ви зможете задати всі питання нашого менеджера і побачити софт в роботі. Не відкладайте!

 

Ваші друзі з CleverStaff :)

 

Сподобався цей допис? Поділіться з друзями:
x
На сайт CleverStaff